اهمیت استراتژیک افتتاح شوروم شماره دو مبلمان اداری ویرا


شرکت مبلمان اداری ویرا بزودی از شوروم شماره دو خود که مختص مبلمان اداری است رونمایی خواهد نمود. این شوروم بزرگترین شوروم تخصصی مبلمان اداری کشور خواهد بود. اهمیت وجود چنین فضایی به لحاظ استراتژیک در کشور چقدر است؟ دلایل آن چیست؟

با آغاز قرن 14 خوردشیدی، یعنی از سال 1300، ایران با اصلاحات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی قدم به جهان مدرن گذاشت. ایران معاصر کوشید مسیر توسعه را طی نماید و به یکی از بازیگران قدرت در جهان مبدل گردد. قرن 14 خورشیدی برای ایرانیان قرنی پر فراز و نشیب بود. آنها در این قرن جنگ جهانی، جنگ تحمیلی، انقلاب اسلامی، و روزهای پرالتهابی را طی نمود. ایرانیان در این قرن، به اندازه کل تاریخ خود پیشرفت نمودند. ایران از 1300 راه آهن سراسری، آموزش عمومی و اصلاحات رضاخانی را به خود دید. در دهه 40 خورشیدی توسعه ایران با کمک مستشاران عموما امریکایی سرعت بیشتری نسبت به دیگر ادوار به خود گرفت و در دهه 50 رکود حاصل از توسعه تک بعدی، منجر به انقلاب اسلامی شد. دهه 60 دهه دفاع از کشور بود و از دهه 70 راه توسعه هموارتر شد. در بیست سال اخیر، ایران شاهد تولد شرکتهای متنوعی بود، از استارتاپ‌ها تا هولدینگ‌ها و شرکت های چند ملیتی.

مبلمان اداری در این بین نقشی کلیدی و سخت افزاری بازی می کند.

مبلمان اداری بعنوان پیش زمینه تمام فعالیتهای اقتصادی این شرکتها می بایست از استانداردی جهانی برخوردار باشد. از آنجا که ایران در مسیر خصوصی سازی قرار گرفته است، این شرکتها بعنوان کاتالیزور اقتصاد کشور عمل خواهند نمود.

نبود یک شوروم متمرکز از مبلمان اداری، در واقع باز کردن پنجره ای به انبوهی از امکانات و فرصت های انتخاب است. در شوروم ویرا، مشتری می تواند بنابر تنوع محصولات دست به رویاپردازی بزند و برنامه های سالهای آتی خود را با خلاقیت و تفکر مهندسی، بخش بندی نماید.

در شوروم مبلمان اداری ویرا، شرکت های مختلف می توانند بنابر نیازهای خود نسبت به ویرایش محصولات تا ریزترین جزئیات اقدام نمایند. این همان روحیه تسهیل گری و سخت افزاری است که هر برند مبلمان اداری باید در پروژه های خود ایجاد نماید.

اگرچه هنوز جزئیات بیشتری از این شوروم منتشر نشده است، اما به نظر می رسد این شوروم قرار است به قطب بررسی و خرید مبلمان اداری کشور تبدیل گردد.