فضای اداری بزرگتر = کارمندانی شادتر


تطبیق فضاهای کاری با عملکرد و راحتی برای حفظ کارکنان در چرخه حیات کاری شرکت بسیار مهم است. چه کسی می خواهد روز به روز به یک دفتر ناخوشایند و غیر مولد برگردد؟ سازمان ها متوجه این موضوع شده اند و به دنبال راه های ابتکاری برای جدا کردن محل کار خود از کار روزمره هستند.

اما ایجاد یک محیط کار راحت فراتر از صرف فرشهای مخمل خواب دار ، بالشهای نرم روی مبلها یا نور ملایم است. کارمندان به ابزارهای مناسب در فضاهای مناسب نیاز دارند.

فضاهای اداری بزرگتر

تحقیقات نشان داده‌اند که کارمندان در فضاهای بزرگتر و بازتر کارایی بهتری از خود نشان می‌هند. در این مطالعات، کارمندان از آزادی انتخاب فضای کاری خود حتی در طول روز ابراز رضایت کرده‌اند. مهم که نشان می‌دهد کارمندان دوست دارند از مبلمان اداری متنوع در فضای کاری خود بهره ببرند.

میزهای کنفرانس مدرن الکترونیکی

میزهای کنفرانس مدرن، متصل به اینترنت و شبکه تصویری داخل شرکتها هستند. وسایل الکترونیکی الصاق شده به میز، انها را به ابزاری کارآمد و دوست داشتنی می‌کند که باعث لذت بخش تر شدن جلسات کاری می‌شود. با بروز کرونا، بشر به میز کنفرانسی که بتواند یک ارتباط ویدیویی زنده را در جلسه مدیریت کند بیش از پیش نیازمند شدند. داشتن یک میز کنفرانس با مانیتور داخلی ، صدا ،ورودی و خروجی HDMI و اتصالات USB توانایی کارمندان شما را برای به اشتراک گذاشتن ، ارائه طرح ها و همکاری ساده می کند.

فضاهای جایگزین

یک فضای جایگزین ایجاد کنید و ضمن ایجاد احساس راحتی در خانه به کارکنان ، روحیه همبستگی را تقویت خواهید کرد. صندلی های به سبک اتاق نشیمن با پشتی بالا ، لوکس و خلوت دلپذیری فضا را تقویت می کنند که برای استراحت ، بحث در مورد یک پروژه یا برنامه ریزی ارائه مناسب است.

اولویت بندی بهره وری و راحتی کارمندان را با نشان دادن درک اینکه آنها چه کار می کنند و چگونه این کار را به بهترین شکل انجام می دهند ، شروع کنید. آنها کارهایی بیش از قدردانی از شما خواهند داشت. آنها واقعاً روز به روز عاشق کار می شوند!