مبلمان اداری مدولار


طراح مستقر در زوریخ ، آلفردو هوبرلی ، سیستم مبل مدولار دادو را برای برند مبلمان Andreu World طراحی کرده است که می تواند مانند یک پازل به هم متصل شود. سیستم مبل دادو مجموعه ای از ماژول ها را تشکیل می دهد که می توانند با هم ترکیب شوند و پیکربندی های مختلفی برای صندلی ها جهت استفاده در انواع زمینه ها و محیط ها ایجاد کنند.

این طراح خوش ذوق ماژول های قابل نشستن خود را با گوشه های خمیده ایجاد نموده تا کاربران بتوانند آنها را به هر شکلی که تمایل دارند استفاده نماید. این مبلهای اداری ماژولی فاقد اضلاع تند و تیز هستند و می توانند به شکل یک جزیره از صندلی ها در وسط سالن یا برای استفاده به عنوان فضاهای نشستن در گوشه و کنار پروژه استفاه شوند.

همانطور که این طراح اسپانیایی توضیح می دهد : « ایده اصلی این مبلمان اداری اعطای قدرت ایجاد و ترکیب کردن مبل های اداری در بی نهایت طرح است.» او باور دارد که اکنون سفارشی کردن مبلمان از دستان شرکتها نیز خارج شده و کاربران خود در فضای خویش می توانند شخصی سازی کنند.

آلفردو هابرلی همچنین اظهار داشته است که : « جزئیات دقیق و مبلمان به عنوان یک کاتالیزور برای یک تبادل فرهنگی جالب می توانند مورد استفاده قرار گیرند.سنت و نوآوری در قلب من به عنوان یک طراح کار می کند و پایه هایی است که دیدگاه جهانی من بر اساس آن بنا شده است. این یک ارتباط بسیار طبیعی بین طراح مبل و محصول است.»