معرفی سری محصولات GRID


مجموعه Grid محصول طراحان کمپانی Estabved & Sons  از جداکننده های اتاقی مدولار با تغییرات ویژه طراحی شده است. این مجموعه توسط رونان و اروان بورولک گسترش داده شده است.

این گسترش «پایه ای برای نشستن مدولار قفسه ها ، میزها ، ایستگاه های شارژ و صفحه نمایش» را به کاربران ارائه می دهد که می تواند در تنظیمات مختلف برای تقسیم اتاق و ایجاد فضاهای چند منظوره ترکیب شود.

این برادران طراح اثر خود را در پاسخ به شیوع ویروس کرونا می دانند ، که باعث شده بسیاری از فضاهای اداری نحوه کار خود را تغییر دهند و باعث افزایش افرادی شود که خانه های خود را برای کار از راه دور سازگار می کنند. در واقع آنها باور دارند این سری محصول هم برای خانه ها و هم برای فضاهای اداری کاربرد دارند. مجموعه Grid بر اساس یک قاب فولادی با روکش رنگی پودری ساخته شده و شامل طیف وسیعی از واحدهای پایه مدولار U ، L شکل و یک طرفه است که طول آنها در هر طرف 2.5 متر است.

این واحدها را می توان با لوازمی مانند قفسه ، کمد و میز سفارشی کرد و یا برای استفاده به عنوان مبل ، از روکش مبلی استفاده کرد. کاربران همچنین می توانند شبکه خود را با پانل های پشتی و جانبی محصور کنند که در هر دو نوع کار ، یک شبکه فلزی با روکش پودری یا با پارچه های رنگی کوادرت شده نیز به آنها الحاق خواهد شد.

اروان بورولک می گوید: «این محصول جایی بین مبلمان و معماری قرار می گیرد.» وی توضیح داد: «هدف این محصول در حوزه معماری ایجاد تقسیم بندی به طور طبیعی و پیشرفت مداوم آن است. با افزودن یا حذف آسان یک جزء و با توجه به تکاملهای مورد نیاز در طول زمان ، کیفیت فضایی محصول تغییر نمیکند و عمر آن می تواند طولانی مدت باشد. اگرچه انها اذعان دارند که تحمل چنین محصولی برای همه آسان نیست.»