میز عسلی اداری اثر پائولین دلتور فرانسوی


برند Estabved & Sons در حال معرفی طیف وسیعی از جدول های بلوکی گرافیکی است که توسط طراح فرانسوی پائولین دلتور ( Pauline Deltour ) خلق شده است تا “یک مکعب واقعی و دستی ترسیم شود”.

این بلوکها بخشی از یک مجموعه جدید Live / Work Established & Sons هستند که این برند در پاسخ به “تار شدن روزافزون بین محیط های زندگی و کار” ایجاد کرده است.

میزهای کناری تخته سه لا برای کاربردهای متنوعی طراحی شده اند: روشنایی محیط های رسمی و غیررسمی از فضاهای زندگی داخلی گرفته تا دفاتر و اتاق جلسات استفاده می شوند.

طرح های دلتور جاه طلبی او برای تبدیل یک مکعب ساده به یک شی سه بعدی هنری با استفاده از رنگ را بیان می نماید. در این طرح هر طرف بلوک در سایه دیگری به پایان رسیده و کیفیت گرافیکی پررنگ آن را به چالش می کشد. دلتور در این باره می گوید : «رنگ ها اغلب در توسعه یک طرح صنعتی خیلی دیر ظاهر می شوند. برای یک بار هم که شده خواستم روند کار را معکوس کنم و رنگ را جلوتر از هرچیزی قرار دادم.»

میزهای کناری Bloc در سه اندازه مختلف موجود هستند و می توان آنها را با پایه های سیاه و سفید نازک یا چرخ های سفید مفصل دار مجهز کرد. هرکدام با یک کشو با مکانیزم نرم و باز ، که توسط یکی از پانل های رنگی پنهان شده است ، همراه هستند.

مجموعه Live / Work نخستین بار در جشنواره طراحی لندن در سپتامبر 2020 ، جایی که طرحی جدید از Sabine Marcelis نیز معرفی شد رونمایی شدند.