نمایشگاه indexpo چیست؟


نمایشگاه indexpo یک نمایشگاه تخصصی معماری و طراحی داخلی در ایران است که بصورت دوره ای برگزار می شود. این نمایشگاه در هر دوره که می تواند هر فصل یا دو فصل یکبار باشد، به موضوع یا محصول خاص در حوزه مصالح معماری اختصاص دارد و در آن از معماران ، طراحان و سازندگان برتر کشور دعوت بعمل می آید. موضوعات شامل مبلمان اداری، مبلمان منزل، صنایع روشنایی، کاشی و سرامیک و امثالهم باشد.

اخیراً این دوره از نمایشگاه ایندکس‌پو در گالری باغ آریانا واقع در خیابان فرشته برگزار می‌شود. ایده برگزاری نمایشگاه صنعت و صنایع ساختمان در گالری باغ ها بسیار بدیع هستند و به نظر با طبع دست اندرکاران حرفه سازگار بوده است. اگرچه گالری باغهای زیادی در ایران فعال نیستند و به نظر گالری باغ آریانا در این حوزه منحصر بفرد است.

ایندکس‌پو با توسعه ایده اولیه خود در این مدت، در سه بخش کانسپت، متریال و طراحی محوطه،برگزار شده است. برترین تولیدکنندگان مبلمان و لوازم منزل داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور داشته و به تبادل آراء و نظرات می‌پردازند. بنیانگذار این نمایشگاه بابک وارسته، نام اشنای صنعت ساختمان ایران می باشد. جدیدترین دوره این نمایشگاه در بهمن 98 برگزار گردید که شرکت مبلمان اداری ویرا نیز در آن حضور داشت.

ویرا در این نمایشگاه با طراحی خاص بزرگترین فضای نمایشگاهی و رونمایی از جدیدترین محصولات خویش کوشید که تفاوت فنی و علمی خود را به رخ کشد. اکثر محصولات نمایشی ویرا در این رخداد، محصولات کلاس vip  بودند. محصولاتی مانند میز loop و میز glance  و رونمایی از بوفه glance.