چگونه مبلمان اداری اصیل را تشخیص دهیم؟ اوریجینالیتی!


امروزه در حوزه مبلمان اداری انواع اجناس با کیفیت های گوناگون موجود است. این اجناس اغلب در ظاهر یکسان و از طرح و کلیاتی یکسان برخوردار هستند. اما چگونه یک خریدار می تواند محصولی با کیفیت و اصیل را از نمونه کپی یا جعلی آن که اغلب با قیمتی بسیار کمتر نیز عرضه می شوند تشخیص دهد؟ ما در اینجا سه راهکار آسان را به شما پیشنهاد می دهیم:

  1. جنس اصل از جزئیاتی ظریف برخوردار است!

محصول اصل نسبت به کپی آن اغلب جزئیاتی ظریف در ساخت و اتصالات دارد. پیچیدگی جزئیات طراحی و ساخت شاید در چشم عامه دیده نشود اما برای متخصصین قابل تشخیص است و به محیط کاری شما استایل و شخصیت می دهد. محصول اورجینال در مصالح مصرفی نیز متفاوت و خاص است. بسیاری از اجناس کپی جزئیات را نمی توانند کپی کنند و متریال های آنان نیز چیزی شبیه نمونه اصل است اما آن کیفیت و ماندگاری و زیبایی را ندارد.

  1. تنوع محصولات تحت آن جزئیات در یک شرکت زیاد است.

در شرکت هایی که با تلاش و کوشش خط تولید یک محصول اداری با جزئیات فراوان را راه اندازی می کنند، بدلیل بومی سازی دانش و تکنیکهای تولید آن محصول، امکان تنوع محصولات بالاست. اغلب حتی از یک جزئیات، یک خانواده محصول تولید می کنند. شرکت های جعلی با محصولات قلابی نمی توانند خانواده ای از محصولات با هویت تکنیکی ظریف را تولید نمایند.

  1. امکان تغییرات جزئی تر توسط آن شرکت در محصول براحتی ممکن است.

در بهترین شرکت های تولید مبلمان اداری، تغییر جزئیات بنا بر خواسته کارفرما براحتی ممکن است. شرکت های جعلی اغلب بدلیل برون سپاری تولید محصولات از این کار عاجز هستند.